Vybavenie

Kozmetika

Kozmetika

Pre svoje telo si vyberajte prírodu

Značka MY.ORGANICS sa zrodila v roku 2012 na základe desaťročnej skúsenosti svojich zakladateľov v oblasti starostlivosti o vlasy. Obsahuje ucelená rada exkluzívnych produktov obsahujúcich certifikované zložky vypestované podľa zásad ekologického a biodynamického poľnohospodárstva.

Každý kozmetický produkt MY.ORGANICS v sebe obsahuje vysokú koncentráciu rýdzich esenciálnych olejov, získavaných z rastlín a kvetov pomocou tradičných a starodávnych techník tak, aby výsledkom bol produkt so stopercentne prírodnými zložkami.

Celý sortiment MY.ORGANICS je vhodný pre všetky typy vlasov a pokožky. Terapeutické účinky, vône a farby, ktoré sú charakteristické pre každú z esencií, sú uchovávané bez použitia chemických aditív a vďaka tomu sú vyriešené problémy s nadmernou agresivitou a škodlivosťou. Výberom značky MY.ORGANICS kladiete prospech svojho vlastného tela a celého organizmu na prvé miesto.

MY.ORGANICS verí v trvale udržateľný výrobný proces, ktorý začína od poľnohospodára a rozvíja tak zodpovedný prístup k podnikaniu. Staráme sa o vlastné telo a súčasne sa staráme aj o dobro našej planéty.

Exkluzívna rada špičkových produktov je zameraná na krásu tela a vlasov s vyváženým zložením na báze hodnotných rastlinných extraktov a zabezpečuje jednoduchý spôsob, ako sa o sebe starať prostredníctvom malých každodenných rituálov.

Obsahuje koncepciu vyvinutú podľa príslušných kritérií zvolených tak, aby poskytovala riešenie pre akýkoľvek druh problému či špecifickej nerovnováhy. Zloženie jednotlivých produktov je zvolené podľa prírodných princípov a zahrňuje esenciálne oleje s blahodarnými účinkami. Čisté esencie majú jeden hlavný cieľ: zaistiť očistu, revitalizáciu a hydratáciu pokožky a vlasov, a to len pomocou zdravých ingrediencií rastlinného pôvodu s cielenými účinkami.

MY.ORGANICS je výsledkom pokrokových výskumov založených na inovatívnych vedeckých technológiách. Každý z produktov obsahuje synergickú koncentráciu čistých esenciálnych olejov, získavaných z rastlín a kvetov pomocou tradičných a starodávnych techník. Mimoriadne terapeutické účinky, vône a farby, sú uchovávané úplne prirodzeným spôsobom, bez použitia škodlivých chemických aditív. V priebehu roka v závislosti od stupňa zrenia rastlín môžu produkty MY.ORGANICS podliehať miernym zmenám a odchýlkam vo farbe a vôni. Cieľom je harmonický súlad a finálny výsledok, ktorý je zameraný na človeka a jeho zdravie a pohodu.

Nás spojenec par excellence: príroda.

Má v sebe prírodu

Prírodné organické produkty pre starostlivosť o vlasy

MY.ORGANICS je vyjadrením syntézy a výskumu, zameraným na najcitlivejšie vlasy a na zákazníkov, ktorí kladú dôraz na potreby svojho tela.

Nové produkty pre starostlivosť o vlasy MY.ORGANICS sa starajú o Vaše zdravie a príjemný pocit prostredníctvom návratu k prírode. MY.ORGANICS využíva esenciálne oleje získané z rastlín a kvetov pre 100 % prírodné produkty a vyhýba sa používaniu škodlivých látok ako sú SLS (Sodium Laureth Sulphate), aditíva petrochemického pôvodu a chemické konzervanty.

Okrem úsilia, ktoré spoločnosť MY.ORGANICS vynakladá na to, aby vytvárali 100  % organické produkty šetrné k životnému prostrediu, sa rozhodla zrenovovať obaly produktov a použiť nový ekologický obalový materiál z „green“ plastu, vyrobeného z etanolu získavaného z brazílskej cukrovej trstiny. Biopolymer vyvinutý spoločnosťou Braskem, najväčším producentom termoplastickej živice v Amerike, sa na rozdiel od tradičného polyetylenu (PE) nevyrába zo surovín fosílneho pôvodu ako je ropa alebo zemný plyn, a neprispieva tak ku zvyšovaniu obsahu CO2 v atmosfére.

Farbenie vlasov COLORGANICS

Farby MY.ORGANICS

Krémové farby bez amoniaku, bez parabénov a bez resorcinolu alebo P-fenyléndiamínu. Receptúra týchto farieb, bohatá na vysoko ochranné látky a účinné látky prírodného pôvodu kombinované so špecifickými zložkami je ideálnou voľbou pre citlivú pokožku a vlasy. Starostlivo vybrané pigmenty umožňujú získať inovatívne a vysoko profesionálne zafarbenie. Zabezpečujú plné krytie šedivých aj bielych vlasov a dodávajú vlasom zdravý lesk. COLORGANICS ponúka skutočnú starostlivosť o krásu vlasov.

Farby COLORGANICS obsahujú:
JOJOBU, ZELENÝ ČAJ, ALOE VERU, KYSELINU HYALURONICKÁ

Keratínové oxidanty MY.ORGANICS

Keratínové oxidanty MY.ORGANICS boli vyvinuté za účelom čo najšetrnejšieho farbenia a zosvetlenia vlasov. Keratín a ďalšie živiny chránia vlasy počas celého procesu farbenia.

KEFY NA VLASY

Pre dokonalý styling používame v našom salóne kefy značky KENT BRUSHES.
Spoločnosť Kent Brushes vyrába kefy od roku 1777 podľa dlhoročnej anglickej tradície. Všetky kefy sú ručne
vyrábané a sú zhotovené z tých najkvalitnejších materiálov.