KMX - TREATMENT.MENU

STAROSTLIVOSŤ KEVIN.MURPHY

Využíva to najlepšie z prírody,
technológií a kozmetických prísad.
Prípravky sú vyvíjané na mikromolekulárnej úrovni a naším cieľom je zlepšovať textúru, lesk a hydratáciu vlasov a pokožky hlavy. O vlasy a pokožku hlavy je potrebné starať sa rovnako ako o pleť. Naše prípravky pomocou prírodných ovocných kyselín /AHA/ z papáje, citrusov a ananásu jemne odstraňujú odumreté a hrubé čiastočky a nahradia stratenú hydratáciu a silu. Vlasy budú žiarivé a hladké na dotyk.

THE KEVIN.MURPHY EXPERIENCE /KMX/

Starostliosť o vlasy je rovnako doležitá ako starostliosť o pleť. Práve takú rutinnú starostlivosť, ktorú vaše vlasy potrebujú, prináša sada prípravkov a KEVIN.MURPHY EXPERIENCE /KMX/. Zahájte rituál jemným odstranením odumretých čiastočiek a pokračujte použitím mycieho prostriedku podľa typu vašich vlasov. Potom urobte hĺbkovú kondičnú masáž. Rituál zakončite masážou KEVIN.MURPHY a zábalom pomocou teplého uteráka. Celková dĺžka rituálu je 15-20 min.

Intenzívna staroslitosť

15 – 20 minútové kúry, ktorých súčasťou je hĺbková relaxácia

TREAT.ME HYDRATÁCIA

Pre dehydrované, skrepatené a chemicky ošetrené vlasy.
Dodajte svojim vlasom pomocou profesionálnych kaderníckych príprakov lesk, hebkosť a hydratáciu, ktorá vlasy nezaťaží. Vzácne oleje a rastlinné výťažky vlasy nielen regenerujú a obnovujú, ale navyše ich aj napravujú zvnútra, bez toho, aby boli vlasy ťažšie. Vlasy ožijú a budú ľahšie upraviteľné. Súčasťou starostlivosti je masáž.

TREAT.ME SILA

Pre slabé a lámavé vlasy, na ktoré posobia nepriaznivé vplivy.
Obnovte silu, hrúbku a pružnosť vlasov pomocou kombinácie proteínov a aminokyselín. Táto individuálna starosltivosť mieri na problémy spojené so slabými, lámavými a poškodenými vlasmi, Vlasy budú revitalizované, hladké, pružné a odolné voči každodenným vplyvom. Súčasťou starostliosti je masáž.