Náš príbeh

Štúdio

Matúš Žákovič stylist

Novovzniknutá značka zameraná na poskytovanie exkluzívnych kaderníckych služieb a predaj prírodných hair&body produktov. Nech sa páči, priamo na webovej stránke, ktorú ste práve navštívili sa môžete objednať či prezrieť si náš servis a úžasné produkty.

Matúš Žákovič pôsobil počas piatich rokov ako technológ pre značku Schwarzkopf Professional a svoje znalosti získaval od najlepších školiteľov v Európe v oblasti Essential looks strihov farieb. Matúš sa postupne začal viac zameriavať na vlasové produkty a ich zloženie. Tento smer vyústil k voľbe prírodnej kozmetiky. Momentálne pracuje s kozmetikou KEVIN.MURPHY, PATRICKS,NATULIQUE a ELEVEN AUSTRALIA, ktorú si môžete zakúpiť aj v našom e shope. Tím Matúša Žákoviča sa neustále vzdeláva a školí na novinky z oblasti fashion stylingu a wellness.

Náš príbeh

Matúš Žákovič stylist. Novovzniknutá značka zameraná na poskytovanie exkluzívnych kaderníckych služieb a predaj prírodných hair&body produktov. Nech sa páči, priamo na webovej stránke, ktorú ste práve navštívili sa môžete objednať či prezrieť si náš servis a úžasné produkty.

Matúš Žákovič pôsobil počas piatich rokov ako technológ pre značku Schwarzkopf Professional a svoje znalosti získaval od najlepších školiteľov v Európe v oblasti Essential looks strihov farieb. Matúš sa postupne začal viac zameriavať na vlasové produkty a ich zloženie. Tento smer vyústil k voľbe prírodných produktov Kevin Murphy. Momentálne pracuje výlučne s touto značkou a neustáte sa vzdeláva a školí na novinky z oblasti fashion stylingu a wellness.